grupowe

Jak proponujemy, żeby wyglądała nasza współpraca w sprawie ubezpieczenia grupowego pracowników?
Pierwszym krokiem jest nasze wstępne zapoznanie się z pracownikami Państwa firmy. Oczywiście w bardzo uproszczonej formie. Będziemy Państwa prosić o przesłanie nam struktury wiekowej pracowników – mamy do tego przygotowany formularz, żeby Państwu ułatwić pracę.

Po otrzymaniu tej informacji od Państwa przygotujemy ofertę. Proponujemy, żeby w niej umieścić wszystkie możliwe ryzyka ubezpieczeniowe. Każde będzie posiadało oddzielną kwotę ubezpieczenia i jego koszt. Możemy wcześniej przekazać Państwu listę wszystkich możliwych ryzyk.

Następnym krokiem jest nasze spotkanie, na którym chcemy usłyszeć o Państwa potrzebach ubezpieczenia grupowego dla pracowników: jakie ryzyka są potrzebne dla pracowników Państwa firmy. Na tym spotkaniu przedstawimy także naszą ofertę i wytłumaczymy jakie Państwo macie możliwości zmiany i dostosowania naszej oferty do Państwa oczekiwań (można poszczególne ryzyka zmniejszać lub całkiem wyłączyć).

Następnym krokiem jest nasze wspólne przygotowanie 2 lub 3 pakietów ubezpieczeniowych (różne ryzyka i koszt), które według Państwa będą najbardziej odpowiednie dla pracowników.

Przygotujemy list do pracowników, w którym będziemy przedstawiali naszą ofertę. Będziemy prosili o przekazanie go każdemu z Państwa pracowników. List będzie przygotowany tak, że pracownicy będą mogli w nim wybrać kolejność pakietów, które im najbardziej odpowiadają. Będą mieć także możliwość zaznaczyć, że są zainteresowani opcjami dodatkowymi w ubezpieczeniu indywidualnym.

Jeżeli okaże się, że jest taka potrzeba jesteśmy przygotowani na spotkanie z pracownikami, żeby przedstawić im naszą ofertę. Spotkanie może być grupowe lub będziemy indywidualnie rozmawiać z pracownikami.

 

Tutaj są dodatkowe informacje na temat ubezpieczania życia

Współpracujemy z blisko 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi. Tu jest ich lista – nasze towarzystwa ubezpieczeniowe

Tu są najczęściej zadawane pytania

 

Można do nas zadzwonić: 609 588 587
lub napisać wiadomość: biuro@MultiUbezpieczenia.pl

Jeżeli tak jest wygodniej, proszę podaj nam swoje dane – skontaktujemy się

formularz kontakt
Imię i nazwisko
Twoja odpowiedź
Telefon
Twoja odpowiedź
Email
Twoja odpowiedź
Uwagi
Twoja odpowiedź
Prześlij
Nigdy nie podawaj w Formularzach Google swoich haseł.
Ta treść nie została utworzona ani zatwierdzona przez Google. Zgłoś nadużycie - Warunki korzystania z usługi - Ochrona danych osobowych